ZAJAZD HOTEL WESELA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE NASZE MENU KONTAKT
Imprezy okolicznościowe
komunie sala pod warszawą

Chrzciny, jubileusze, komunie – każda impreza okolicznościowa jest ważna. To wyjątkowy moment, który pozwala spotkać się w rodzinnym gronie. Dlatego istotne jest, by organizacja tego wydarzenia została dopracowana w każdym szczególe. Jeśli zależy Ci na przygotowaniu eleganckiego przyjęcia, nasza sala pod Warszawą wpisze się w Twoje oczekiwania. Daj się oczarować profesjonalną obsługą i przygotuj imprezę, która na długo pozostanie w pamięci.

Organizujemy imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie, dostosowując dekoracje oraz dodatkowe atrakcje do motywu przewodniego. Zależy nam na tym, aby całość była zaaranżowana w sposób kompleksowy i podkreślała charakter uroczystości. Imprezy okolicznościowe różnią się od siebie liczbą gości oraz formą, dlatego w inny sposób przygotujemy poważne spotkanie biznesowe, a inaczej zorganizujemy luźne przyjęcie dla grona znajomych. Nie obca nam również organizacja wystawnych komunii czy kameralnych chrzcin – którą każdorazowo dostosowujemy do skali oraz charakteru przyjęcia.

Elegancka sala pod Warszawą – na komunie, chrzciny i inne uroczystości

Nasza sala pod Warszawą to miejsce niezwykłe. Łączymy domową i kameralną atmosferę z najwyższym standardem obsługi. Organizując komunie czy chrzciny, a także imprezy firmowe i inne eventy, dbamy o naszych gości kompleksowo. Imprezy okolicznościowe przygotowujemy według wcześniejszych ustaleń, dlatego możesz mieć pewność, że będziesz miał realny wpływ na jej przebieg. Wszystkie elementy, które mają być wyeksponowane podczas przyjęcia, skonsultujemy bezpośrednio z Tobą. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju uroczystości, dlatego chętnie doradzimy w jaki sposób zaaranżować imprezy okolicznościowe, aby spełniły oczekiwania Twoje i przybyłych gości.

Sala na komunie – co proponujemy?

Organizacja komunii to jedna z naszych specjalności. W zależności do skali planowanego przyjęcia możemy przygotować imprezę na kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet sto osób. Co jeszcze zapewniamy?

  • Na sali przyjąć możemy nawet ponad 100 osób, dopasowując się elastycznie do potrzeb gości.
  • Zapewniamy elegancką oprawę każdej uroczystości, adekwatną do jej charakteru – inaczej wyglądają nasze komunie, a inaczej imprezy firmowe.
  • Menu dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta.
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę.
  • Gwarantujemy przystępne stawki – wierzymy, że udana impreza okolicznościowa wcale nie musi być kosztowna.

Organizacja chrzcin

Organizacja chrzcin może przyjąć oznaczać organizację niewielkiego przyjęcia dla najbliższej rodziny, jak i bankietu dla kilkudziesięciu zaproszonych gości. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną organizację chrzcin niezależnie od skali uroczystości. Zapewniamy odpowiednią oprawę wizualną sali, doskonałe menu oraz przyjazną i fachową obsługę, która dba o to, żeby podczas przyjęcia nikomu niczego nie zabrakło.

Zajazd Bąk mieści się w dogodnej lokalizacji – obiekt znajduje się w miejscowości Sękocin Las, tuż przy trasie Warszawa – Kraków (niedaleko miejscowości Janki), dlatego łatwo do nas dotrzeć. Na terenie zajazdu znajduje się również hotel, gdzie Twoi goście mogą zarezerwować nocleg. Organizujemy również imprezy okolicznościowe dla klientów z miasta Magdalenka oraz Lesznowola, dlatego zasięg naszej działalności jest dużo szerszy.

Jeżeli interesuje Cię sala na komunię, skontaktuj się z naszym doradcą telefonicznie, mailowo lub osobiście, by omówić szczegóły.UL. ALEJA KRAKOWSKA 135
SĘKOCIN LAS
05-090 RASZYN
TEL. (22) 720-21-83
KOM. 600 39 24 12
KONTAKT@ZAJAZDBAK.PL