ZAJAZD HOTEL WESELA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE NASZE MENU KONTAKT
Imprezy okolicznościowe
komunie sala pod warszawą

Chrzciny, jubileusze, komunie – każda impreza okolicznościowa jest ważna. To wyjątkowy moment, który pozwala spotkać się w rodzinnym gronie. Dlatego istotne jest, by organizacja tego wydarzenia została dopracowana w każdym szczególe. Jeśli zależy Ci na przygotowaniu eleganckiego przyjęcia, nasza sala pod Warszawą wpisze się w Twoje oczekiwania. Daj się oczarować profesjonalną obsługą i zorganizuj imprezę, która na długo pozostanie w pamięci.

Elegancka sala pod Warszawą – na komunie, chrzciny i inne uroczystości

Nasza sala pod Warszawą to miejsce niezwykłe. Łączymy domową i kameralną atmosferę z najwyższym standardem obsługi. Organizując komunie czy chrzciny, a także imprezy firmowe i inne eventy, dbamy o naszych gości kompleksowo.

Sala na komunie – co proponujemy?

  • Na sali przyjąć możemy nawet ponad 100 osób, dopasowując się elastycznie do potrzeb gości.
  • Zapewniamy elegancką oprawę każdej uroczystości, adekwatną do jej charakteru – inaczej wyglądają nasze komunie, a inaczej imprezy firmowe.
  • Menu dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta.
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę.
  • Gwarantujemy przystępne stawki – wierzymy, że udana impreza okolicznościowa wcale nie musi być kosztowna.

Zajazd Bąk mieści się w dogodnej lokalizacji – obiekt znajduje się w miejscowości Sękocin Las, tuż przy trasie Warszawa – Kraków (niedaleko miejscowości Janki), dlatego łatwo do nas dotrzeć. Na terenie zajazdu znajduje się również hotel, gdzie Twoi goście mogą zarezerwować nocleg.

Jeżeli interesuje Cię sala na komunię, skontaktuj się z naszym doradcą telefonicznie, mailowo lub osobiście, by omówić szczegóły.UL. ALEJA KRAKOWSKA 135
SĘKOCIN LAS
05-090 RASZYN
TEL. (22) 720-21-83
KOM. 600 39 24 12
KONTAKT@ZAJAZDBAK.PL